Üye Girişi Şifremi Unuttum Üye Ol Foto Galerisi Video Galerisi İletişim

Yeni Üyelik

Hoşgeldiniz, GuncelAkadmei üyeliği için lüften aşağıdaki alanları eksiksiz doldurun.
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
*
:
(Gizli tutulacaktır)
:
Erkek Kadın
:
     
:
           *
:
     


* İşareti olan alanların doldurulması mecburidir.

Yeni Üyelik

 • Üye olduğunuzda aktivasyon maili gönderilecektir. Lütfen üyelik sırasında doğru mail adresi giriniz.
 • Mail adresiniz, cep telefon numaranız ve özel bilgileriniz diğer üyeler tarafından görülmemektedir.
 • Üye olan herkes üyelik sözleşmesini kabul etmiş sayılmıştır.
 • Aktivasyon Gir

  Aktivasyon Kodu İste

   

  Üyelik sözleşmesi maddeleri
  1. Site üyeliği kişiseldir, ödünç verilemez, devredilemez. Böyle girişimlere bağlı sorunlardan Site sorumlu değildir.
  2.Site’ye üye olacak kişilerin kendisi hakkında verdiği bilgiler açık ve gerçeğe uygun olmalıdır.Aksi takdirde bilgileri eksik olan üyelerin ödülleri teslim edilmeyecektir.
  3. Sisteme giriş için ve üyelikle ilgili tüm yazışmalarda sisteme üye olurken verilen bilgiler esas alınır ve kullanılır.
  4. Site verilen bilgilerin doğru olduğuna inanır ve buna göre hareket eder. Yanlış, hatalı veya gerçeğe aykırı beyan edilen bilgiler nedeniyle oluşabilecek hatalardan Site sorumlu tutulamaz.
  5. Site üzerinde veya Site vasıtasıyla sunulan belli özellikler veya hizmetler, bir hesap açmanızı (e-posta ve şifre oluşturmanızı) gerektirmektedir. Site’de her üye, e-posta adresi kullanmaktadır ve her e-posta adresi sadece bir kez kullanılır. Üye olan herkes, Kullanıcı Adı ve şifresini korumakla yükümlüdür. Oluşabilecek kusurlu davranışlardan Site sorumlu değildir. Site’ye üye olurken seçilen şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifrenin seçimi ve korunma sorumluluğu üyeye aittir. Site şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
  6. Şifreniz dâhil olmak üzere hesabınızda bulunan bilginin gizliliğini koruma sorumluluğu ve bu bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamamanız halinde hesabınızda gerçekleşen hür türlü faaliyete ilişkin sorumluluk tamamen tarafınıza aittir. Hesabınızın veya şifrenizin her türlü yetkisiz kullanımını ya da diğer güvenlik ihlallerini derhal Güncel Akademi 'ye bildirmeyi kabul etmektesiniz. Hesap bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlayamamanız sonucunda başka birinin sizin Güncel Akademi kimliğinizi, e-postanızı, şifre veya hesabınızı kullanması nedeniyle Güncel Akademi'nin veya Site'nin diğer başka bir kullanıcısı veya ziyaretçisinin uğrayacağı zararlardan sorumlu tutulabilirsiniz.
  7. Başka birinin e-postasını, şifresini veya hesabını, söz konusu e-posta, şifre veya hesabın sahibinin açık izni ve onayı olmadan kullanamazsınız. Güncel Akademi, bu yükümlülüklere uymamanız sonucu ortaya çıkacak hiçbir zarar veya kayıptan sorumlu olamaz ve olmayacak ve sizin sorumluluğunuza gidebilecektir.
  8. Görüş, yorum ve diğer ileti, fotoğraf veya videolar (birlikte "Kullanıcı İçeriği" olarak anılacaktır ) verilen Kullanıcı İçeriği iş bu Sözleşme’ye uygun olarak sunulduğu takdirde kabul edilmektedir. Bir üyenin yayınladığı yorum vb. gibi bir içerik unsuru, zararlı, hatalı ya da aldatıcı olabilir. Bu sebeple tüm üyelerin dikkatli ve sağduyulu davranmaları gerekmektedir. Yorum ve benzeri bilgi girilebilen alanlarda özel bilgi vermemek üyelerin sorumluluğundadır. Site gerekçe belirtmeksizin ve önceden bir bilgilendirme yapmaksızın Kullanıcı içeriklerini kaldırabilir veya silebilir.
  9. Site link sağlayarak bağlantı verdiği ya da banner tanıtımı yaptığı sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. Üyeler arasındaki anlaşmazlıklardan doğan herhangi bir maddi ya da manevi zarardan da Site sorumlu değildir. Site, herhangi bir uyarı yapmaksızın üyeliği iptal etme veya askıya alma hakkına sahiptir.
  10. Site, sitede var olan ve/veya ileride olabilecek kullanıcılar arasında etkileşimi mümkün kılan herhangi bir içerik unsurunu (makale, anket, forum, fotoğraf, video, mesaj kutusu, kişisel mesaj ya da profil) Üyelik Sözleşmesi’ni ihlal ettiği ya da saldırgan, yasa dışı, üyelerin haklarını ve güvenliğini tehdit veya ihlal eden unsurlar içerdiği gerekçesiyle denetleyebilmektedir. Bu sebeplerle ilgili üyelik iptal edilebilir veya askıya alınabilir.
  11. Siteyi kullanılırken; üyeler suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, her türlü hakaret, tehdit veya küfür içeren, küçük düşürücü, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı içerik yayınlayamazlar.
  12. Site, üyelerinin üye olurken ve diğer Site içi işlemlerde sağladıkları ve veri tabanında tutulan bilgileri, istatistiki bilgilere dönüştürmek, reklam ve/veya pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini bu anlamda kullanıcılarına daha zengin içerik sunabilmek, Site veya Güncel Akademi hakkında yenilik ve gelişmelerden haberdar edebilmek, yeni kaynak ve yayınları paylaşabilmek gibi amaçlarla geliştirmek için kullanabilme hakkına her zaman sahiptir. Üye bu gibi amaçlarla kendisinde e-posta veya telefonla bilgilendirme yapılmasını kabul eder.
  13. Üyeler, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme yayınlayamaz, postalayamaz ya da iletemez. Diğer üyelerden herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. Bu amaçla diğer üyelere yönelik "e-posta zincirleri" kuramazlar.
  14. Site’de bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır. Bu materyallerin kopyalanmak suretiyle kişisel sayfalarda yayınlanması, pazarlanması veya herhangi bir şekilde izinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. Kişisel sayfalarda bu türden materyallerin kullanılması durumunda mutlaka kimden alıntı yapıldığı ve/veya alıntı yapılan şahıs ve ticari kurumun izin verdiğini belirten bir bilginin sayfanın açıkça görünür bir alanına eklenmesi zorunludur. Aksi halde doğabilecek kanuni ihtilaflarda Site hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
  15. Üyeler bir başkasının fikri, sınai, ticari ve/veya kişisel haklarını ihlal eden hiçbir bilgiyi, içeriği, unsuru iletemez veya paylaşamazlar. Paylaşılan tüm içerik, bilgi ve diğer tüm unsurlar üzerinde hak sahibinin paylaşımı gerçekleştiren olduğu kabul edilir. Üyenin bu hassasiyeti dikkate almaksızın gerçekleştirdiği paylaşım ve kullanımlar nedeniyle ortaya çıkan tüm zararlardan ye doğrudan sorumludur. bu gibi durumlarda özellikle yukarıda madde 4.8‘de belirtilen ve Güncel Akademi tarafından gerçekleştirilecek eylemler nedeniyle üçüncü kişilerin ileri süreceği taleplerin muhatabı doğrudan Üye olacaktır. Üye bu gibi durumlarda Güncel Akademi’nin tüm zararlarını karşılamayı kabul ve taahhüt eder.
  16.Site, üyelerinden gelen ürünleriyle ilgili görüş ve değerlendirmeleri, varsa fotoğrafları, İnternet ortamında ve yazılı tanıtım malzemelerinde her şekilde kullanabilir. 17. Teknik aksaklıklardan dolayı Site'ye ulaşımda hata ya da kesinti olabilir. Site, hizmetin bu şekilde aksamasından ya da kesilmesinden sorumlu tutulamaz.
  18. Site, her türlü iletişim ağı, çevrimiçi sistemler, servis sağlayıcıları, bilgisayar teçhizatı ve yazılımları ile ilgili başarısızlık ve sorunlardan, İnternet trafiğindeki tıkanıklıktan ya da üyelere veya herhangi bir kişiye zarar verecek yazılımlar yüklemek gibi teknik konulardan doğan aksaklıklardan da sorumlu tutulamayacaktır.
  19. Site, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumdaki hiçbir üyesinin davranışlarından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar üyeler arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan –kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.
  20. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve/veya ön görülemeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişip ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin birden sözleşme gereği yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsız hale koyan haller, zorlayıcı sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza vb.) olarak kabul edilecektir.
  21. Güncel Akademi teknik, ekonomik veya herhangi bir sebeple hizmet vermeyi sonlandırabilir. Bu halde devam eden abonelikler sona erer.
  22. Üyelik Sözleşmesine ilişkin değişiklikler, değişikliklerin Sitede yayınlanması ile yürürlüğe girer ve ayrıca üyelere bildirimde bulunulmaz. Üyeler düzenli aralıklarla Site üzerinden değişiklikleri kontrol ederler.
  23. Üye, bu sözleşmenin ihlali durumunda meydana gelebilecek olan kayıp, iddia ve suçlamalardan doğabilecek olan zararların karşılığında Site’nin, onun şubelerinin, yetkililerinin, temsilcilerinin ve diğer çalışanlarının zararlarını karşılayacağını kabul ve beyan eder.
  Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

  Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

  Evet Eminim