Üye Girişi Şifremi Unuttum Üye Ol Foto Galerisi Video Galerisi İletişim

GY - GK Soruları


Eğitim Bilimleri


ÖABT (Alan Bilgisi)


KPSS A Lisans


ÖSYM Soruları


ASLI Sosyal klup

Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği’ne göre “S
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği’ne göre “Sosyal Etkinlikler Kurulu”nda aşağıdakilerden hangisi yer almaz?
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre;
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre; aşağıdakilerden hangisi okullarda kutlanacak milli bayramlardan biri değildir?
I. Çevresindekilere güven duyabilmeII. Yeni durum ve ortamlara uyabilmeIII. Derslerinde
 
I. Çevresindekilere güven duyabilme II. Yeni durum ve ortamlara uyabilme III. Derslerinde yeni öğrenme stilleri geliştirme IV. Okul idaresinin disiplin sağlamasına yardımcı olma Yukarıdaki maddelerden hangileri Millî Eğitim Ba
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre,
 
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre, bir orta öğretim kurumunda öğretmenler kurulunca kararlaştırılan toplum hizmeti çalışmaları en az kaç saat olmalıdır?
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre;S
 
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre;Sınıf/şube rehber öğretmenleri, ders öğretmenleri veya danışman öğretmenlerce, herhangi bir ders veya sosyal etkinlik kapsamında yapılacak etkinliklerl
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre a
 
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre aşağıdakilerden hangisi gönüllü velilerin sosyal etkinlikler ile ilgili asli görevlerinden biri değildir?
Milli Eğitim Bakanlığı  İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre,
 
Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre, “Öğrenci Kulübü Çalışma Esasları” ile ilgili olarak aşağıdaki bilgilerden hangisi yanlıştır?
Millî Eğitim Bakanlığı  İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre okullarda bir ders yılında çıkarılacak dergi sayısı hangi merci tarafından belirlenir?
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre okul tarafından yapılacak olan gezilerle ilgili aşağıdakilerden hangisi yanlıştır?
Millî Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre aş
 
Millî Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre aşağıdakilerden hangisi danışman öğretmenin sosyal etkinliklerle ilgili görevlerinden biri değildir?
Millî Eğitim Bakanlığıİlköğretim ve Orta Öğretim KurumlarıSosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre
 
Millî Eğitim Bakanlığıİlköğretim ve Orta Öğretim KurumlarıSosyal Etkinlikler Yönetmeliği' ne göre aşağıdaki seçeneklerden hangisinde öğrenci kulübünün tanımı doğru olarak yapılmıştır?
Millî  Eğitim  Bakanlığı  İlköğretim  ve  Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne g
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre aşağıdakilerden hangisi sosyal etkinliklerle ilgili müdürün görevlerinden biri değildir?
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre “Toplum Hizmeti Çalışma Esasları” kapsamında öğrenci lere, i lköğretimin 1, 2 ve 3 üncü sınıflarında, yılda kaç saatten az olmamak üzere
Millî Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre “
 
Millî Eğitim Bakanlığı Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği'ne göre “Yarışmalar” ile ilgili olarak aşağıdaki ifadelerden hangisi yanlıştır?
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği’ne göre o
 
Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Orta Öğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği’ne göre okulun bulunduğu il sınırları dışına sosyal etkinlik kapsamında yapılacak gezilerle ilgili onay aşağıdakilerden hangisi tarafından verilir?

Anket

Sitemizi değerlendiriniz..
Çok iyi
İyi
Orta
Kötü
Anket Sonuçları
Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

Evet Eminim