Üye Girişi Şifremi Unuttum Üye Ol Foto Galerisi Video Galerisi İletişim

Gizlilik

Uygulamamızda yer alan sorular ve görsellerin telif hakkı markamıza aittir. Herhangi bir şekilde bir kısmının veya tamamının çoğaltılması yasaktır. 

Gizlilik Politikası
Bu Gizlilik Politikası, mobil uygulamamız aracılığıyla toplanan bilgileri ('biz', 'bizim') ve bu bilgileri nasıl kullandığımızı açıklar.

Uygulamada Hiçbir Kişisel Bilgi Toplamıyoruz
Mobil uygulamalarımızı indirip kullanırken, herhangi bir bilgi vermenizi istemiyoruz ve siz veya cihazınız hakkında herhangi bir bilgi toplamıyoruz. Başka bir deyişle, adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz gibi bilgileri toplamıyoruz.

Çocukların Bilgilerini Toplamıyoruz
Mobil uygulamamız, Çocukların Çevrimiçi Gizlilik Koruması Yasasına uygundur. 13 yaşın altındaki çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamıyoruz ve bir kullanıcının kendisini 13 yaşın altındaki bir çocuk olarak bir destek talebi ile tanımlaması durumunda, toplama, saklama veya kullanma, ve güvenli bir şekilde, bu kullanıcının herhangi bir kişisel bilgisini siler.

Konum bilgisi
Tam coğrafi konumunuzu kullanmıyor veya toplamıyoruz.

Analitik
Uygulamalarımızı geliştirmemize yardımcı olmak için adsız kullanım bilgileri topladık. Bir cihaz türü ve işletim sistemi, bir uygulama tanımlayıcısı, benzersiz cihaz tanımlayıcıları, uygulama oturumu zamanı, etkinlikler ve uzunluklar olarak veri toplayabilen üçüncü taraf analitik hizmetlerini (Google Analytics, Firebase) kullanıyoruz.

Google Analytics (Google Inc.)
Google Analytics, Google Inc. (“Google”) tarafından sağlanan bir web analiz hizmetidir. Google, bu Uygulamanın kullanımını izlemek ve incelemek, faaliyetleri hakkında raporlar hazırlamak ve diğer Google hizmetleri ile paylaşmak için Toplanan Verileri kullanır.
Google, toplanan Verileri kendi reklam ağının reklamlarını bağlamlaştırmak ve kişiselleştirmek için kullanabilir.
Analytics toplandı: Çerez ve Kullanım verileri.
Google Analytics’i devre dışı bırakabilirsiniz .
Destek İstediğinizde Bize E-posta Gönderebilirsiniz
Mobil uygulamalarımızı kullanma hakkında soruları olursa, kullanıcıların bizimle iletişim kurmasına izin veriyoruz. Bir destek talebi gönderirseniz, e-posta adresinizi ve destek talebinizle ilgili sağladığınız diğer bilgileri alabiliriz.
Destek Bilgilerini yalnızca size destek sağlamak için kullanırız ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (isim, adres, e-posta veya telefon gibi) diğer şirketlerle paylaşmayız.

Bizimle iletişime geçin
Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize akademigucel@gmail.com mail  adresinden ulaşın.
Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz. Topladığımız bilgilerin kullanımı, söz konusu bilgilerin toplandığı tarihte geçerli olan Gizlilik Politikasına tabidir.
Son güncelleme: 29 Haziran 2020

Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

Evet Eminim