Üye Girişi Şifremi Unuttum Üye Ol Foto Galerisi Video Galerisi İletişim

AÖF Soru ve Cevapları sizlerle..

AÖF soru ve cevapları öğrencilerin erişimine açıldı. 6-7 Aralık'ta gerçekleştirilen AÖF sınavları sonrasında AÖF soru ve cevaplarının açıklanması ile öğrenciler sonuçları beklemeye başladı.
17 Aralık 2014 - 12:16

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz Dönemi ara sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı öğrenciler tarafından merak ediliyordu. Öğrencilerin beklediği açıklama AÖF'den geldi. AÖF sınav soru ve cevaplarını internet sitesinden paylaştı. İsteyen öğrenciler AÖF soru ve cevaplarına "Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi" üzerinden oturum açarak erişebilecek.
AÖF Güz Dönemi ara sınavları 6-7 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınavların yapılmasının ardından bu kez öğrencileri AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağına dair merak sardı. Ancak AÖF öğrencileri fazla bekletmedi ve sınav soru ve cevaplarını AÖF sistemi üzerinden öğrencilerin erişimine açtı. 
AÖF SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN
2001 yılından bu yana AÖF sınav soru ve cevaplarını e-Kitap formatında öğrencilere paylaşıyor. Bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi AÖF soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sistemi üzerinden öğrencilerle paylaşıldı. Öğrenciler T.C. Kimlik Numaraları ve şifrelerini kullanarak sisteme girip hem bu yıl ki, hem de geçmiş yıllardaki sorulara erişebiliyorlar. AÖF soru ve cevaplarının açıklanmasının ardından öğrenciler bu kez AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eder oldular. AÖF sınav sonuçlarını sınav tarihinden yaklaşık 30 gün sonra açıklaması bekleniyor. 
AÖF SINAV TARİHLERİ 
Bu yıl AÖF Güz Dönemi ara sınavlarını 6-7 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdi. Güz Dönemi'ni tamamlayacak olan Güz Dönemi dönem sonu sınavları ise 24-25 Ocak 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve bu sınavların tamamlanmasıyla Güz Dönemi tamamlanmış olacak. Ardından ise Bahar Dönemi ara sınavları yapılacak. Bu sınavların yapılacağı tarih ise 25-26 Nisan 2015 olarak belirlenmiş durumda. Bahar Dönemi dönem sonu sınavları ise 6-7 Haziran tarihlerinde yapılacak. Belirtilen sınavların sonunda eğitim dönemi sona erecek. 


Bu haber 1778 defa okundu. 0 yorum yapıldı.

Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen ;)Diğer AOF Haberleri

AÖF’ de 4 Yanlış 1 Doğruyu Götürecek
 
AÖF Son dönemlerde not sisteminde ve geçme sisteminde çok değişiklik yaşamaya başladı Özellikle Anadolu Üniversitesi kredili sisteme geçtikten sonra çok fazla sistemle oynama yapıldı.
Görüntülenme: 3096 Yorum: 1 Tarih: 4 Temmuz 2016 - 23:09
AÖF sonuçları açıklandı..
 
6-7 Aralık 2014 tarihinde milyonlarca üniversitelinin girdiği 2014 AÖF vize sonuçları açıklandı.
Görüntülenme: 1263 Yorum: 0 Tarih: 23 Aralık 2014 - 22:29
AÖF 2014 ara sınavda hangi konular çıkacak?
 
Açık Öğretim Fakültesi ara sınavları yaklaşıyor. AÖF ara sınavlarda hangi konular ve hangi üniteler çıkacak, nerelere çalışmak gerekiyor?
Görüntülenme: 1500 Yorum: 0 Tarih: 4 Aralık 2014 - 11:27
AÖF vize sınav yerleri, tarihleri ve yeni kurallar
 
Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri için bu sene gireceği sınavların takvimini resmi olarak açıklandı İşte AÖF vize sınav giriş yerleri
Görüntülenme: 1056 Yorum: 0 Tarih: 4 Aralık 2014 - 11:25
AÖF Kayıt ve Sınav tarihleri belli oldu..
 
2014-2015 Öğretim Yılı İnternet Başvuru, Kayıt ve Kayıt Yenileme Tarihleri Belli Oldu.
Görüntülenme: 1140 Yorum: 0 Tarih: 17 Eylül 2014 - 10:06

Anket

Sitemizi değerlendiriniz..
Çok iyi
İyi
Orta
Kötü
Anket Sonuçları
Yeni Üyelik  |  Şifremi Unuttum

Üye çıkışı yapmak istediğinize emin misiniz?

Evet Eminim